background

PERAKENDE SATIŞ

background

Parakende Satış

Doğru Ürünü Doğru Fiyatla Artık Çok Yakınınızda.

Nur Yapı, inşaat sektörünün global marka değerine sahip firma ürünlerini, inşaat malzemelerinin müşterilerinin bulunduğu lokasyonlardaki şubelerinde de satışını gerçekleştirmektedir. Nur Yapı Şubelerinde toptan satın alma yapılabildiği gibi, son tüketicinin istek ve beklentilerini karşılayan perakende satışlarda yapılabilmektedir.

Nur Yapı Şubelerinde, profesyonel yöneticiler, satış danışmanları ve mağaza müşteri temsilcileriyle tek mağazadan tüm beklentilerinizi karşılayacak hizmetler üretilir.

Mağazaya gelen müşterinin talebine göre inşaat malzemeleri ilgili her türlü teknik bilgilendirmeyi alabildikleri gibi, perakende alışverişler için alternatif özelliklere sahip ürünler arasında karşılaştırma yaparak, sektörel ürün uygulama tecrübesine sahip satış temsilcilerinden de, profesyonel destek alabilmektedirler.
Onlarca marka ürünün binlerce seçeneğinin alternatiflerle sunulduğu mağazalarda, bütçeye ve uygulama alanlarına göre perakende alışveriş imkânları sunulmaktadır.

Özellikle marka ürünlerin karşılaştırmalı olarak müşterilerin kendi lokasyonlarında alışveriş yapma imkânı tanıyan mağazalarımız her gün yeni açılan mağazalarımızla büyümeye devam etmektedir.

Doğru ürünü, doğru fiyata bulabileceğiniz ve profesyonel destek alarak garantili alışveriş imkânlarına sahip olacağız Nur Yapı Şubelerimiz artık çok yakınınızda.
×