background

HAKKIMIZDA

NUR YAPI

Hakan ERSÖZ tarafından 1999 yılında kurulan NUR YAPI, inşaat sektöründe 25 yıllık bilgi birikime sahiptir. Kaba sonrası inşaat malzemeleri tedarikinde perakende ve toptan satış olarak faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan günümüze kadar, dinamik yapısı ve sürekli büyüyerek kaliteye önem veren anlayışı ile sektörel değeri yüksek birçok projeye imza atmıştır.

NUR YAPI; sağladığı istihdam, harekete geçirdiği yan sektörler ile ülke ekonomisine değer katan yatırımlarını sürdürmektedir. 20 yılı aşkın tecrübesi, tamamladığı işleri ile kalite ve güvenin simgesi haline gelmiştir. Çağı yakalayan teknolojik yatırımlar ve onları profesyonelce yönetebilen insan kaynağına yaptığı güçlü yatırımlarla tercih edilen firma kimliğini devam ettirmektedir.

Nur Yapı olarak, gerek çözüm ortaklarımızdan sağladığımız destekler, gerek grup firmalarımızın oluşturduğu kaynak avantajları ile yurtiçi ve yurtdışında, sektörel övgüler alarak marka ve stratejik değere sahip birçok projeyi teslim ederken, vizyonumuzu; ülke ekonomisine ve istihdama sağladığımız kaynakları sürekli arttırarak büyüyen başarılı bir firma olmak olarak belirledik.
×