PVC Revizyon Müdahale Kapağı

Revizyon Müdahale Kapağı Nedir?

 

Revizyon müdahale kapakları binalarda müdahale edilmesini gerektirebilecek yerlere (vanaların, elektrik kablo ana bağlantılarının olduğu vb. yerlere) konularak bu bölgelerde müdahale ihtimalinin oluşması durumunda müdahale edilmesini mümkün kılmak için kullanılır. Müdahale edilme durumu ortaya çıktığı zaman kolay bir biçimde açılabilirken isteğe göre üzeri boya ve seramik gibi malzemelerle kaplanabilmektedir.

 

Revizyon Müdahale Kapağı Kullanım Alanları

Müdahale kapakları müdahale edilmesi gereken noktalara konulurken bu bölgelere hızlı ve kolay erişim imkanı sunmaktadır. Revizyon kapaklarının en önemli avantajı ise ulaşılması zor noktalara erişimi kolaylaştırmasıdır.

 

Revizyon Müdahale Kapağı Tipleri

Revizyon Müdahale kapağı isteğe göre birden fazla şekilde ve fonksiyonda üretilebilmektedir. Duvarlarda, asma tavanlarda kullanılan müdahale kapakları ile büyük kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca tesisatta yaşanabilecek olumsuz bir durum olması halinde hızlı bir biçimde müdahale edilmesini sağlayarak riskleri en aza indirmektedir. Switchli dokumatik, üstten oturmalı ve alttan oturtmalı modelleri bulunmaktadır.  En önemli avantajları ise düşük maliyetli olan revizyon müdahale kapaklarının aynı zamanda dekoratif bir görünüm kazandırmasıdır.

 

Alçıpan , Revizyon Müdahale Kapağının Avantajları:

• Revizyon müdahale kapakları duvarda veya tavanda uygulanabilir.

• Düşük maliyetli ile birlikte estesik ve dekoratif çözümler sunar.

• Tesisatlara erişimi kolaylaştırarak üst düzey güvenlik sağlar.

• Kolay bir biçimde açılıp kapanabilir.

• Pas, bakteri gibi oluşumlara sebep olmaz.

• Alçıpan kaplı olan üst düzeyi istenildiği gibi boyanabilir veya kaplama yapılabilir.

Alçıpan üzerine kolaylıkla monte edilebilen alçıpan müdahale kapakları montaj esnasında arka tarafında bulunan profillere zarar verilmemesi gerekmektedir. Müdahale kapağı ölçüsünde kesilen bölmeden kapak gecirildikten sonra alçıpana oturtulur ve vida deliklerinden alçıpana vidalanır. Montajı son derece kolay olan Revizyon Müdahale Kapakları böylelikle binanızdaki önemli bölgeye kolay erişim sağlamaktadır.

 

Kendi üretimimiz olan revizyon müdahale kapaklarını değişik ebat ve şekillerde üretmekteyiz.

30 x 30 Reviyon Müdahale Kapağı

40 x 40 cm Reviyon Müdahale Kapağı

50 x 50 Reviyon Müdahale Kapağı

60 x 60 Reviyon Müdahale Kapağı

Akustik özellikli Reviyon Müdahale Kapağı

Switchli Dokunmatik Reviyon Müdahale Kapağı

Üstten oturtmalı Reviyon Müdahale Kapağı

Alttan oturtmalı Reviyon Müdahale Kapağı çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Özel ölçülerde Reviyon Müdahale Kapaklarının sipariş üzerine üretimi yapılmaktadır.

 

Şirketimiz revizyon müdahale kapağında dünya markası olan Knauf ve Lafarge ürünlerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca kendi markamız olan Asma Tavan Detay Çözümleri ile Müdahale Kapakları ve aksesuarlarına Merkezimizden toptan olarak tır bazında satışı yapılan Müdahale Kapakları bayilerimiz aracılığı ile perakende olarak da satılmaktadır. Her türlü ihtiyacınız için 444 9 687 numarasından bize ulaşabilir ve size özel tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Revizyon Müdahale Kapağı fiyatları konusunda size özel tekliflerimizle en güzel ürünleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktan mutluluk duvarız.

Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Nur Yapı Grup444 9 687
Nur Yapı Grup