Polisan

Polisan İç Cephe Boyaları

Polisan Elegans Anti Aging Yarımat İç Cephe Boyası: Su bazlı, maksimum silinebilir, kir ve lekeleri bloke ederek yüzeylere işlemesini önleyen antimikrobiyel, küf ve mantar önleyici, esnek yapıda yarı mat iç cephe boyasıdır.

Polisan Elegans Anti Aging Mat İç Cephe Boyası: Su bazlı, maksimum silinebilir, kir ve lekeleri bloke ederek yüzeylere işlemesini önleyen, antimikrobiyel, küf ve mantar önleyici, yağ itme özelliğine sahip mat iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Elegans Extra Yarımat İç Cephe Boyası: Su bazlı, silikon katkılı, maksimum silinebilir özelliğe sahip, antibakteriyel, küf ve mantar önleyici, esnek yapıda, extra örtücülüğe sahip yarımat iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Elegans Extra Mat İç Cephe Boyası: Su bazlı, silikon katkılı, maksimum silinebilir özelliğe sahip, antibakteriyel, küf ve mantar önleyici, esnek yapıda, extra örtücülüğe ve yağ itme özelliğine sahip mat iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Matrix Yarımat İç Cephe Son Kat Boyası: Alkid bağlayıcı esaslı, yarı mat, silinebilen, mükemmel kapatma özelliğine sahip kurşunsuz sentetik son kat boyadır.

 

Polisan Ambians Extra İç Cephe Boyası: Su bazlı, akrilik emülsiyon reçine esaslı, silikon katkılı, ipek mat, silinebilir, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Natura İpek İç Cephe Boyası: Su bazlı, maksimum silinebilir özellikte, silikonlu ipek mat iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Natura Ambians İç Cephe Boyası: Su bazlı, silikon katkılı, maksimum silinebilir özelliğe sahip ipek mat iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Natura P1 Klasik İç Cephe Boyası: Su bazlı, mat görünümlü yüksek örtücülüğe sahip lux plastik iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Natura P1 Yeni İç Cephe Boyası: Su bazlı, mat görünümlü lüks plastik iç cephe boyasıdır. Çevre dostu, kokusuz, mat dokuda bir iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Natura Matplast İç Cephe Boyası: Su bazlı, mat görünümlü yüksek örtücülüğe sahip lux plastik iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Natura Matplast Extra İç Cephe Boyası: Su bazlı, extra mat görünümlü yüksek örtücülüğe sahip lux plastik iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Primera Silikonlu Mat İç Cephe Boyası: Su bazlı, silikonlu, mat görünümlü plastik iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Perla Silikonlu Mat İç Cephe Boyası: Su bazlı, mat görünümlü silikon katkılı son kat iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Perla Mat İç Cephe Boyası: Su bazlı, mat görünümlü plastik iç cephe boyasıdır.

 

Polisan Dış Cephe Boyaları:

 

Polisan Exelans Turbo Dış Cephe Boyası: Su bazlı, % 100 saf akrilik bağlayıcı esaslı, mükemmel kapatıcılık veren, yarımat, düşük kirlenme eğilimli ve uzun ömürlü dış cephe boyasıdır.

 

Polisan Exelans Düz Dış Cephe Boyası: Su bazlı, esnek, silikonlu, antibakteriyel, küf önleyici, hidron özelliği sayesinde kendi kendini yıkayabilen, lotus effecti özelliğine sahip, dört mevsim uygulanabilen mat dış cephe boyasıdır.

 

Polisan Exelans Macro Dış Cephe Boyası: Su bazlı, silikonlu, makrofaj etkisi ile yüzeyde etli bir film bırakan, dış etkenlere karşı mükemmel koruma sağlayan, hidron özelliği ile kendi kendini yıkayarak uzun süre canlılığını koruyan, dört mevsim uygulanabilen dış cephe boyasıdır.

 

Polisan Exelans Grenli Dış Cephe Boyası: Su bazlı, silikonlu, hidron özelliği ile kendi kendini yıkayabilen, esnek, antibakteriyel, küf önleyici, dört mevsim uygulanabilen grenli, yüksek örtücülüğe sahip mat dış cephe boyasıdır.

 

Polisan Exelans Grenli Dış Cephe Boyası: Su bazlı, silikonlu, hidron özelliği ile kendi kendini yıkayabilen, esnek, antibakteriyel, küf önleyici, dört mevsim uygulanabilen grenli, yüksek örtücülüğe sahip mat dış cephe boyasıdır.

 

Polisan Exelans Dekoratif Grenli Dış Cephe Boyası: Su bazlı, silikonlu, nefes alan çatlama yapmayan beyaz dış cephe kaplamasıdır. İnce desenli rulo ile uygulanan rulo ile desen verilen, grenli dış cephe kaplamasıdır.

 

Polisan Natura A1 Silikonlu Düz Dış Cephe Boyası: Su bazlı, silikonlu, yüksek su itme ve alkali direncine sahip rutubete dayanıklı, maksimum nefes alma ve maksimum kapatıcılığa sahip mat dış cephe boyasıdır.

 

Polisan Natura A1 Akrilik Düz Dış Cephe Boyası: Su bazlı, yüksek alkali direncine sahip, kolay uygulanabilen, yüksek örtücülüğe sahip mat dış cephe boyasıdır.

 

Polisan Natura A1 Silikonlu Grenli Dış Cephe Kaplaması: Su bazlı, silikonlu, rulo ile desen verilen, grenli mat dış cephe kaplamasıdır. İnce desenli rulo ile uygulanan rulo ile desen verilen, grenli dış cephe kaplamasıdır.

 

Polisan Natura A1 Silikonlu Texture Dış Cephe Kaplaması: Su bazlı, silikonlu, rulo ile desen verilen, texture mat dış cephe kaplamasıdır.

 

Polisan Perla Silikonlu Düz Dış Cephe Boyası: Silikon esaslı, yüksek alkali direncine sahip, güneş ışınlarına, yağış, nem ve deniz kıyısındaki tuzlu neme karşı son derece dayanıklı dış cephe boyasıdır.

 

Polisan Perla Desen Kat Dış Cephe Kaplaması: Su Bazlı, Akrilik Kopolimer bağlayıcı esaslı, grenli dış cephe kaplamasıdır.

 

Polisan Yalıtım Sistemleri:

 

Polisan Exelans Enerji EPS Isı Yalıtım Levhası: Expanded Polistren Köpük (EPS), beyaz renkli, bünyesinde kapalı gözenekli hücrelerinde durgun ve kuru hava hapsedilmiş olan petrol türevi termoplastik ısı yalıtım ürünüdür. Su buharı ile genleştirilerek üretilen ısı yalıtım levhalarının %98’i durgun ve kuru hava oldugundan binalara yük getirmez ve hafiftir. Ekonomik ve üstün özellikli bir ısı yalıtım sistemidir.

 

Polisan Exelans Enerji NEO Isı Yalıtım Levhası: Exelans Enerji NEO Grafit Takviyeli (Tamamı Karbon Takviyeli) Expanded Polistren Köpük (NEO), gri renkli, bünyesinde kapalı gözenekli hücrelerinde durgun ve kuru hava hapsedilmiş olan petrol türevi termoplastik yeni nesil ısı yalıtım ürünüdür.

 

Polisan Exelans Enerji XPS Isı Yalıtım Levhası: Extrude Polistren Köpük (XPS), bünyesinde kapalı gözenekli homojen hücre yapısına sahip petrol türevi termoplastik ısı yalıtım ürünüdür.

 

Bir dünya markası olan Polisan'ın ürünlerini ister toptan isterseniz perakende olarak Nur Yapı'dan tedarik edebilirsiniz. Toptan alış veriş yapmak için Nur Yapı merkezi (444 9 687) arayabilir, perakende alış veriş yapmak için ise size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Size özel avantajlı fiyat teklifimiz bir telefon uzağınızda.Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Nur Yapı Grup444 9 687
Nur Yapı Grup