Mardav Isı Yalıtım Sistemleri

Mardav Isı Yalıtımı

 

Mardav Dow: STYROFOAMTM mavi ekstrüde polistren levhalar, günümüz binalarında ve mühendislik projelerinde istenilen performansı ve dayanıklılığı bina ömrü boyunca sağlar. 


Isı yalıtımı ürünlerinin dünya çapındaki lider üreticisi Dow Bina Çözümleri, inşaat endüstrisine yenilikçi ve etkin çözümler sunmayı hedeflemektedir. 
STYROFOAMTM ürünleri, alanındaki en yüksek performanslı ürünlerdir. 
STYROFOAMTM ürünlerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı uygulama alanları aşağıdaki gibidir. 

Mardav STYROFOAM: STYROFOAMTM mavi ekstrüde polistren levhalar, günümüz binalarında ve mühendislik projelerinde istenilen performansı ve dayanıklılığı bina ömru boyunca sağlar. 


Mardav Isı yalıtımı ürünlerinin dünya çapındaki lider üreticisi Dow Bina Çözümleri, inşaat endüstrisine yenilikçi ve etkin çözümler sunmayı hedeflemektedir. 

 

Mardav Ravaber: Ravaber, taşyünü 30.000 m2'si kapalı olmak üzere 80.000 m2 alan üzerinde 70.000 ton kapasite ile kurulu tesislerde çeşitli ebat ve yoğunluklarda üretilmektedir.


Doğada bulunan volkanik kayaçlardan elde edilen bazalt taşının 1400-°C -1500-°C arasında eritilip elyaf haline getirilmesiyle oluşturulan %97 oranında doğal madde içeren ısı, ses ve yangın yalıtım malzemesidir.
Ravaber uzun lif yapısı sayesinde bünyesinde hapsettiği havanın dağılımını ve dış ortamdan ayrımını daha iyi sağlayarak maksimun seviyede yalıtım yapar.
Yapıların çatı duvar döşeme gibi detaylarının yanı sıra sanayi, tesisat ve gemi yalıtımında da kullanılır.

Mardav Blue'Safe: BLUE'S paneller/sandviç Yapı Elemanları; alçı plaka, OSB, PVC, aleminyüm vb. Çeşitli kabuk ve çekirdek malzemelerinden oluşan, müşterilerinin istediği özellikleri elde edecek şekilde, özel bir yapıştırma tekniği ile dayanıklı bir şekilde birleştirilmektedir.

 

 

Yalıtım Cephe Çözümleri

Mardav Blue'Safe Mavi Kale: Blue'Safe Mavi Kale güçlü bir işbirliğinden doğan mükemmel bir dış cepe ısı yalıtım sistemidir.  XPSmalzemelerinin ilk üreticisi ve dünyada bu alandaki Pazar lideri Dow Chemical,yapı kimyasalları ve cephe kaplamaları üretiminde Türkiye'nin lideri kuruluşu Kalekim A.Ş ve ısı yalıtımı sistemlerinde uzman Mardav A.Ş tarafından pazara sunulmaktadır. 

 

 

Mardav RockManto: Rock Manto TaşyünüMantolama Sistemleri ile ısı yalıtımının yanı sıra mükemmel bir ses yalıtımı ve yangın yalıtımı da sağlanmış olur. 

 

 

Mardav EPS Manto: "Mardav EPSMANTO Mantolama Sistemleri" markası ile sunulan sistem bileşenleri, EPSMANTO Isı Yalıtım Levhası, EPSMANTO Yapıştırma ve Sıva harcı, EPSMANTO Dübel, EPSMANTO Donatı Filesi ve EPSMANTO Fileli Köşe Profilinden oluşmaktadır. 

 

 

Mardav BLUE'S DECOR: BLUE'S Decor dış cephe profilleri, eski ve yeni yalıtımlı yada yalıtımsız her binada estetik çözümler oluşturmak amacıyla kolay ve süratle uygulanabilecek dekoratif bir çözümdür. 

 

 

Mardav Dizayn ve Dekorasyon

 

 

Mardav Armstrong Asma Tavan Sistemleri: En iyi çözümü belirlemek ve mekana en uygun tavanı seçmek için bazı kriterlere dikkat etmek gerekir. Akustik, yangın dayanımı, hijyen, temizlenebilirlik, kullanım ömrü, sökülüp takılabilirlik nem dayanımı gibi kriterler tasarım aşamasında ve ürün seçiminde göz önünde bulundurulması gereken ve önemli konulardır. 

 

 

Mardav Huntsman: Binalarda özellikle sanayi yapıları ve otoparklarda en çok aşınan yer zemindir. Çalışma şartlarına uygun olmayan zemin malzemeleri zaman içerisinde onarım ve yenileme gerektirir. Bu işlem hem zaman alıcıdır hemde tesislerin is verimini düşürür. Epoksi yüzey kaplamaları bu tip tesisler için ideal çözümler üretir.

 

 

Mardav Prosonic Akustik düzenleme ve ses yalıtımı sistemleri: PROSONIC® ürün serileri, konutlarda, ofis, hastane, okul, müzik odaları, stüdyo gibi iş alanlarında, sinema, tiyatro, bowling salonu, home sinema gibi eğlence mekanlarında, kısacası tüm yaşam alanlarımızda gerekli akustik konfor ve ses yalıtımı sağlayacak çözümleri oluşturmak üzere geliştirilmiştir. 

 

 

Mardav Ravboard: Ravboard sisteminin sayısız şekilde kullanım alanı vardır.Üzerlerine seramik,mermer,taş veya muadili hayal edebileceğiniz ürünler ile kaplanabilen temel yapı elemanı olarak kullanılabilir.

 

 

Mardav Çatı ve Su Yalıtımı

 

 

Mardav Stoper: Türkiye'nin yeni ve modern polimer bitümlü membran tesisinde üretilen  Stoper membran ile her türlü yapı tipinde ve detayında ideal çözüme sahip olabilirsiniz. 

 

 

Mardav Bitumex: Türkiye 'nin en yeni modern polimer bitümlü membran tesisinde üretilen Bitumex membran ile her türlü yapı tipinde ve detayında ideal çözüme sahip olabilirsiniz . Rekabetçi ve kaliteli Bitumex membran Stoper fabrikada üretilmektedir.

 

 

Mardav Dupond Tyvek: Kırma çatılarda kiremit altında giydirme cephe ve yalı baskı (siding) uygulamalarında ise ısı yalıtımı ile kaplama yüzeyi arasında nefes alan su yalıtım örtüsü olarak kullanılır. Binalarda konfor şartlarının sağlanması yapı sektörünün günümüzdeki en önemli hedeflerinden biridir.

 

 

Mardav Multiplan: Multiplan PVC ve TPO su yalıtım membranları plastik ve elastomerlerden elde edilen, kimyasal özellikleri nedeniyle uzun ömürlü, tek kat uygulanılan, geniş enlerde üretilebilen,ek yerlerinde ısı, kimyasal sıvı vb. işlemlerle ek yapılan, alev kaynağı kullanılmayan,UV, rüzgar vb dış ortam koşullarına dayanıklı su yalıtım örtüleridir.

 

 

Mardav Egger OSB: EGGER OSB, DIN EN 300'e uygun olarak yönlendirilip dağıtılmış kümelerden oluşan (mikro-ince ahşaplar) üç katlı yapıya sahip düz bir elyaf tahtadır. Özel küme geometrisi [160 mm'ye [6 19/64") kadar uzunluk] ve üst tabakanın damarı yönünde oldukça yüksek küme oryantasyonu, göze çarpıcı teknik özellikleri ve özündeki son derece yüksek sağlamlığı garanti eder. Nemli şartlarda kullanıma yönelik EGGER OSB paneller %100 formaldehitsiz yapıştırıcılarla imal edilir.

 

 

Mardav Giydirme Cepheler

 

 

Mardav Trespa Mantolama Panelleri: Trespa Meteon panelleri nefes alan cephe kaplama sistemi oluşturmak için kullanılan dekoratif özellikli malzemelerdir. Cephe kaplama sisteminin montajında öncelikli bir ısı, su yalıtımı ve alt kontrüksiyon yapılmasının ardından trespa Meteon Cephe Kaplama Panelleri cepheye monte edilmektedir. Trespa Meteon panellerinin montajı görünür ve gizli taşıyıcılı sistemler ile de yapılabileceği gibi yapıştırma sistemi ile de yapılabilmektedir. 

 

 

Mardav Dow Corning Strüktürel Cephe&Yalıtım Camı: Strüktürel cephe uygulamalarında, bonding olarak da adlandırılan camı alüminyum çerçeveye yapıştırma işlemi için Silikon kullanılmaktadır. 

 

 

Bir dünya markası olan Mardav'ın ürünlerini ister toptan isterseniz perakende olarak Nur Yapı'dan tedarik edebilirsiniz. Toptan alış veriş yapmak için Nur Yapı merkezi (444 9 687) arayabilir, perakende alış veriş yapmak için ise size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Size özel avantajlı fiyat teklifimiz bir telefon uzağınızda.

 Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Nur Yapı Grup444 9 687
Nur Yapı Grup