Filli Boya

Filli Boya İç Cephe Boyaları

 

Filli Boya Alpina Aramat İç cephe Boyası: Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikonlu, silinebilen, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

 

Filli Boya Alpina Mat İç cephe Boyası: Su cam ve metil silikonat ile güçlendirilmiş akrilik kopolimer, dekoratif profesyonel mat iç cephe boyasıdır.

 

Filli Boya Alpina Tek Silikonlu İç cephe Boyası: Su bazlı,silikon katkılı, sentetik emülsiyon reçine esaslı, yarı mat görünümlü dekoratif iç yüzey son kat boyasıdır.

 

Filli Boya Alpinasilan İç cephe Boyası: Su bazlı, silikon katkılı, ipeksi mat görünümlü, emülsiyon esaslı, yüksek silinme direncine sahip, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

 

Filli Boya Alpina Max Silikonlu İç cephe Boyası: Su bazlı, silikon katkılı, soft mat görünümlü, emülsiyon esaslı, yüksek silinme direncine sahip, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.

 

Filli Boya Alpine Plus İç cephe Boyası: Akrilik kopolimer esaslı, mat görünümlü, dekoratif birinci sınıf iç cephe son kat emülsiyon boyasıdır.

 

Filli Boya Tavan Boyaları

 

Filli Boya İpeksi Tavan Boyası: Akrilik emülsiyon esaslı, yüksek beyazlık ve örtme kabileyine sahip iç cephe tavan boyasıdır.

 

Filli Boya Betakril Tavan Boyası: Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz örtücü, özel olarak formüle edilmiş, tüm tavan yüzeyleri için ideal bir iç cephe tavan boyasıdır.

 

Filli Boya Mikamaxx Tavan Boyası: Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı , mat görünümlü dekoratif iç yüzey beyaz yavan astar boyasıdır.

 

Filli Boya Dış Cephe Boyaları

 

Filli Boya Amphisilian Dış Cephe Boyası: Yeni nesil silikon emülsiyon esaslı, kendi kendini temizleyebilen, fotokatalik, mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.

 

Filli Boya Amphisilian - W Dış Cephe Boyası: Silikon emülsiyon esaslı fotoatalitik özelliği ile uzun süre temiz kalan, dış cephede mantar, yosun ve küfe karşı dirençli dış cephe boyasıdır.

 

Filli Boya Betakril Dış Cephe Boyası: Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, su izolasyon nitelikli, pigment ve dolgu sistemiyle geliştirilmiş, beyaz mat yapı son kat dış cephe boyasıdır.

 

Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemi

 

Filli Boya Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası: Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası TS 7316 nolu Isı Yalıtım Malzemeleri Standartına uygun olarak 16 kg/m3 yoğunlukta üretilen polistren esaslı bir ısı yalıtım levhasıdır.

 

Filli Boya Siyam Isı Yalıtım Levhaları: Capatect Siyam Isı Yatılım Levhası, 16 kg/m3 yoğunluğa sahip, polistren easlı, TS EN 13163 nolu Isı Yalıtım Malzemeleri Standartı'na uygun olarak üretilen karbonlu ekspande polistren sınıfında ısı yalıtım levhasıdır.

 

Filli Boya Angora Isı Yalıtım Levhası: Capatect Angora Isı Yalıtım Levhası, 16 kg/m3 yoğunluğa sahip, polistren esaslı, TS EN 13163 nolu Isı Yalıtım Malzemeleri Standardı'na uygun olarak üretilen ekspande polisren sınıfında ısı yalıtım levhasıdır.

 

Filli Boya Capatect Yaşyünü Isı Yalıtım Levhası: Capatect Taşyünü bazalt taşının yüksek sıcaklarda eritilmesi ve elyaf lifleri haline getirilmesi ile üretilmiştir.

 

Filli Boya Yapıştırıcılar

 

Filli Boya Isı Yalıtım Yapıştırıcısı: Capatect Isı Yalıtım Sistemi için geliştirilmiş, polistren ve taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım levhalarının yapıştırılmasında kullanılan çimento esaslı özel bir yapıştırıcıdır.

 

Filli Boya Akrilik Isı Yalıtım Yapıştırıcısı: Akrilik esaslı, üstün yapıştırma ve su geçirimsiz özelliğe sahip, kullanıma hazır dispersiyon tipi yapıştırıcıdır. Polistren ve Taşyünü gibi ısı yalıtım levhalarının ideal bir şekilde ahşap ve prefabrik yüzeylere güvenle yapıştırılmasında kullanılır.

 

Filli Boya Elastik Tuğla Yapıştırıcısı: Sentetik reçine esaslı içeride ve dışarıda uygulanabilen, yüksek yapıştırma gücüne sahip, kullanıma hazır Capatect Elastik Tuğla Yapıştırıcısı ve Fugasıdır.

 

Filli Boya Dekoratif Profil Yapıştırıcısı: Capatect Dekor Profilleri, kapı, pencere, kat geçişleri, subasman seviyeleri, çatı saçakları ve parapet gibi pek çok mimari detayda kullanılabilen, üzere akrilik esaslı bir sıva ile kaplanmış dekoratif cephe profilleridir.

 

Isı Yalıtım Sıvası: Capatect Dalmaçyalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri için geliştirilmiş, polistren ve taşyünü levhaların üzerini kaplayan içine file uygulanmasıyla yüzeyin mukavemetini arttıran, çimento esaslı, elyaf takviyeli özel bir ısı yalıtım sıvasıdır.

Filli Boya Capatect Uni Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Harcı: Capatect Uni, Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri için geliştirilmiş, polistren ve taşyünü levhaların üzerine uygulanan, ısı yalıtımlı cephelerde kaplamasız direk boya uygulaması yapılabilmesin olanak sağlayan standart ısı yalıtım sıvalarına göre daha kalın uygulanabilen çimento esaslı, elyaf takviyeli çok amaçlı özel bir harçtır.

 

Carbonmax: Capatect Carbonmax, High-Tech Karbon elyafların ile güçlendirilmiş, >10 joule* lük üstün darbe dayanımına sahip, polistren ve taşyünü levhalarının üzerini kaplayan, içine file uygulaması yapılan çimento esaslı özel bir sıvadır.

Akrilik Isı Yalıtım Sıvası: Akrilik esaslı, silikon katkılı, üstün darbe dayanımlı ve su geçirimsiz özelliğe sahip, kullanıma hazır dispersiyon tipi sıvadır.

Filli Boya Kaplamalar

 

Filli Boya Mineral Kaplama (İnce Tane Dokulu): Çimento Esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamasıdır.

 

Filli Boya Carbonfine 2.0 mm: Capatect Carbonfine, High-Tech Karbon elyafları ile güçlendirilmiş, üstün darbe dayanımına sahip, çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamasıdır.

 

Filli Boya Silikonlu Kaplama (Tane Dokulu): Akrilik esaslı, silikon ve elyaf katkılı, desen verilebilen, kullanıma hazır iç ve dış yüzey kaplamasıdır. Yeni nesil teknoloji sayesinde, maksimum suya dayanıklılık, maksimum nefes alma, minimum kirlenme özelliğine sahip iç ve dış yüzey kaplamasıdır.

 

Filli Boya Silikonlu Grenli Dış Cephe Kaplaması: Silikonlu Grenli Dış Cephe Kaplaması: Silikon Katkılı akrilik emülsiyon esaslı rulo ile desen verilen son kat grenli dış cephe kaplamasıdır.

 

Filli Boya Grenli Dış Cephe Kaplaması: Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, rulo ile desen verilen, mat, yapı son kat, grenli dış cephe kaplamasıdır.

 

Bir dünya markası olan Filli Boya'nın ürünlerini ister toptan isterseniz perakende olarak Nur Yapı'dan tedarik edebilirsiniz. Toptan alış veriş yapmak için Nur Yapı merkezi (444 9 687) arayabilir, perakende alış veriş yapmak için ise size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Size özel avantajlı fiyat teklifimiz bir telefon uzağınızda.Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Nur Yapı Grup444 9 687
Nur Yapı Grup