Austrotherm

Austrotherm Isı Yalıtım Sistemleri

 

Austrotherm EPS – Isı Yalıtım Levhası:EPS ‘den (Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpük) üretilen Austrotherm Yalıtım Malzemeleri, 50 yılı aşkın bir süredir ev ve büro binalarının , okulların, hastanelerin ve soğuk hava depolarının; çatılarında, duvarlarında, tavan ve zeminlerde yalıtım etkisini en iyi şekilde kanıtlamıştır.

 

Austrotherm EPS F Isı Yalıtım Levhası: Genleştirilmiş polistiren sert köpükten ( EPS ) oluşmuş olup kapalı gözeneklere sahip beyaz renkli bir ısı yalıtım malzemesidir. Austrotherm EPS ® F ısı yalıtım levhası , en iyi ısı yalıtımı sağlayan malzemelerden biridir. Kolay uygulanabilir, formu bozulmaz, hafif, çevre dostu, ısı yalıtım gücü yüksek su geçirmeyen bu ısı yalıtım malzemesi bütçeye uygun istenilen kalınlıklarda üretilebilir.

 

Austrotherm EPS PLUS Isı Yalıtım Levhası: Genleştirilmiş polistiren sert köpükten ( EPS ) oluşmuş olup kapalı gözeneklere sahip gri renkli bir ısı yalıtım malzemesidir. Özellikle yeni ve eski yapıların, düşük enerjili pasif evlerin yalıtımında en iyi sonucu veren ısı yalıtım levhasıdır. Geleneksel beyaz renkli EPS ‘ye göre aynı kalınlıklarda yaklaşık % 23 daha iyi ısı yalıtımı sağlayan Austrotherm EPS ® Plus , ısıtma /soğutma giderlerini düşürür, güçlü ısı yalıtımı sağlar, formu bozulmaz, kolay uygulanabilir, su geçirmez, ekolojik özellikler taşır ve istenilen kalınlıklarda üretilebilir.

 

Austrotherm Asmolen EPS:Genleştirilmiş Polistiren sert köpükten oluşmuş olup, kapalı gözeneklere sahip, beyaz renkli, 10kg/m³ yoğunlukta üretilen EPS Asmolen ürünüdür.

 

Austrotherm Dış Cephe Profilleri: Austrotherm dış cephe profilleri ile gerçekleştirilen dış cephe tasarımları, yapıya özgün bir kimlik kazandırır. Austrotherm dış cephede estetik tasarımlara ve yapının kendine has bir özellik kazanmasına olanak sağlayan, sayısız profil çeşitleri geliştirmiştir. Böylece yeni fikirler kolayca hayata geçirilebilir, eskiler de renove edilebilir. Mimar, müteahhit ve zanaatkarlar son yıllarda artarak, ölçülü tasarımlarla tarz sahibi yaşam alanları yaratmanın ve eski yapıları korumanın yollarını aramaktadırlar. Modern teknik ve malzemeler ile üretilen Austrotherm dış cephe profilleri, bu estetik taleplere ekonomik bir şekilde cevap vermektedir.

 

Bir dünya markası olan Austrotherm'in ürünlerini ister toptan isterseniz perakende olarak Nur Yapı'dan tedarik edebilirsiniz. Toptan alış veriş yapmak için Nur Yapı merkezi (444 9 687) arayabilir, perakende alış veriş yapmak için ise size en yakın şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Size özel avantajlı fiyat teklifimiz bir telefon uzağınızda.Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Nur Yapı Grup444 9 687
Nur Yapı Grup