Organizasyon

Organizasyon


Nuryapı

Yönetim Kurulu Başkanı

Hakan Ersöz
Gsm: 0 532 324 33 14
Telefon: 444 9 687
Dahili: 113
Mail: hakanersoz@nuryapi.com.tr

Nuryapı

Yönetici Asistanı

Şule Şahin
Telefon: 0 216 612 00 00
Fax: 0 216 537 10 04
Dahili: 100
Mail: asistan@hakanersoz.com

Nuryapı

Satış ve Pazarlama Müdürü

Uğur Çelebi
Mail: ugur@nuryapi.com.tr
Telefon: 0555 827 68 50
Dahili: 124

Nuryapı

Mali İşler Müdürü

Bahattin Topçu
E-Posta: bahattin@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 280 68 56
Telefon: 444 9 687
Dahili: 114

Nuryapı

Finans ve Personel Sorumlusu

Deniz Emine Çetik
E-Posta: deniz@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 878 98 79
Telefon: 444 9 687
Dahili: 116

Nuryapı

Avrupa Yakası Satış Sorumlusu

Fedai Yaşar
E-Posta: fedai@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 878 98 81
Telefon: 444 9 687

Nuryapı

Anadolu Yakası Satış Sorumlusu

Tolga Yaşa
E-Posta: tolga@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 553 389 46 12
Telefon: 444 9 687

Nuryapı

Batı Karadeniz Satış Sorumlusu

Volkan Cengiz
E-Posta: volkancengiz@nuryapi.com.tr
Gsm: 0533 692 70 47
Telefon: 444 9 687

Nuryapı

Proje Satış Sorumlusu

Soner Şen
E-Posta: sonersen@nuryapi.com.tr
Telefon: 0530 834 69 33

Nuryapı

Satış ve Pazarlama Şefi

Songül Sazak
E-Posta: songul@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 542 00 90
Telefon: 444 9 687
Dahili: 126

Nuryapı

Satın Alma Sorumlusu

Atilla Demirel
E-Posta: atilla@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 479 20 84
Telefon: 444 9 687
Dahili: 132

Nuryapı

Satış Destek

Esra Algün
E-Posta:  esra.algun@nuryapi.com.tr
Gsm: 0530 232 65 62
Telefon: 444 9 687
Dahili: 150

Nuryapı

Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Elif Çelik
E-Posta: elif.celik@nuryapi.com.tr
GSM:0533 692 70 48
Telefon: 444 9 687
Dahili: 128

Nuryapı

Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Merve Dalka
E-Posta: merve.dalka@nuryapi.com.tr
Telefon: 444 9 687
Dahili: 120

Nuryapı

Lojistik Sorumlusu

Kader Çakmak
E-Posta: kader@nuryapi.com.tr
Gsm: 0530 542 00 91
Telefon: 444 9 687
Dahili: 133

Nuryapı

Muhasebe Sorumlusu

Feyzullah Topçu
E-Posta: feyzullah@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 389 46 12
Telefon: 444 9 687
Dahili: 140

Nuryapı

Muhasebe Sorumlusu

Ramazan Doğan
E-Posta: ramazan@nuryapi.com.tr
Telefon: 444 9 687
Dahili: 142

Nuryapı

Muhasebe Sorumlusu

Gülsüm Sarıaydın
E-Posta: bilgi@nuryapi.com.tr
Gsm: -
Telefon: 0 216 612 00 00
Dahili: 136

Nuryapı

Muhasebe Sorumlusu

Canan Topçu
E-Posta: canan@nuryapi.com.tr
Gsm: 
Telefon: 444 9 687
Dahili: 138

Nuryapı

İstanbul Kavacık Şube Yöneticisi

Serkan Yıldırım
E-Posta: serkan@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 692 70 51
Telefon: 444 9 687
Dahili: 160

Nuryapı

İstanbul Çavuşbaşı Şube Yöneticisi

Zehra Koç
E-Posta: zehra@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 343 06 99
Telefon: 444 9 687
Dahili: 260

Nuryapı

Rüzgarlıbahçe Şube Yöneticisi

Ergin Topçu
E-Posta: ergin@nuryapi.com.tr
Gsm: 0530 940 50 87
Telefon: 444 9 687
Dahili: 170

Nuryapı

İstanbul Ataşehir Şube Yöneticisi

Bahattin Büyük
E-Posta: bahattin.b@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 834 96 68
Telefon: 444 9 687
Dahili:  310

Nuryapı

İstanbul Maltepe Şube Yöneticisi

Erkan Güler
E-Posta: erkan@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 75 29
Telefon: 444 9 687
Dahili: 230

Nuryapı

İstanbul Avcılar Şube Yöneticisi

Ekrem Özdemir
E-Posta: ekrem@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 692 70 46
Telefon: 444 9 687
Dahili: 180

Nuryapı

Bursa Şube Yöneticisi

Selçuk Savrum
E-Posta: selcuksavrum@nuryapi.com.tr
Telefon: 0530 867 55 28
Dahili: 210

Nuryapı

İzmir Şube Yöneticisi

Gülsüm Çelebi
E-Posta: gulsum@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 149 48 78
Telefon: 444 9 687
Dahili: 190

Nuryapı

Samsun Şube Yöneticisi

Cemil Düztepe
E-Posta: cemil@nuryapi.com.tr
Gsm: 0505 735 08 03
Telefon: 444 9 687
Dahili: 220

Nuryapı

Konya Şube Yöneticisi

Mehmet Gökyüz
E-Posta: bilgi@gokyuz.com.tr
Gsm: 0 532 523 47 34
Telefon: 0 332 234 00 33
Dahili: 250

Nuryapı

İnegöl Şube Yöneticisi

Mustafa Turan
E-Posta: info@uzmanlaryapidekorasyon.com
Gsm: 0 539 674 71 42
Telefon: 444 9 687
Dahili: 280



Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Nur Yapı Grup444 9 687
Nur Yapı Grup