Organizasyon

Organizasyon


Nuryapı

Yönetim Kurulu Başkanı

Hakan Ersöz
Gsm: 0 532 324 33 14
Telefon: 444 9 687
Dahili: 113
Mail: Hakan@nuryapi.com.tr

 
Nuryapı

Yönetici Asistanı

Ebru Gür
Mail: ebru.gur@nuryapi.com.tr
Gsm: -
Telefon: 0 216 612 00 00
Dahili: 100-300

 
Nuryapı

Mali İşler Müdürü

Bahattin Topçu
E-Posta: bahattin@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 280 68 56
Telefon: 444 9 687
Dahili: 114

 
Nuryapı

Avrupa Yakası Satış Sorumlusu

Fedai Yaşar
E-Posta: fedai@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 878 98 81
Telefon: 444 9 687

 
Nuryapı

Anadolu Yakası Satış Sorumlusu

Tolga Yaşa
E-Posta: tolga@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 553 389 46 12
Telefon: 444 9 687

 
Nuryapı

Muhasebe Sorumlusu

Gülsüm Sarıaydın
E-Posta: bilgi@nuryapi.com.tr
Gsm: -
Telefon: 0 216 612 00 00
Dahili: 136

 
Nuryapı

Satış ve Pazarlama Şefi

Songül Sazak
E-Posta: songul@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 542 00 90
Telefon: 444 9 687
Dahili: 126

 
Nuryapı

Satış ve Pazarlama Sorumlusu

Elif Çelik
E-Posta: elif.celik@nuryapi.com.tr
Gsm: -
Telefon: 444 9 687
Dahili: 128

 
Nuryapı

Satın Alma Sorumlusu

Atilla Demirel
E-Posta: atilla@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 479 20 84
Telefon: 444 9 687
Dahili: 132

 
Nuryapı

Finans Sorumlusu

Esra Çınar
E-Posta: esra@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 878 98 79
Telefon: 444 9 687
Dahili: 116

 
Nuryapı

Muhasebe Sorumlusu

Deniz Emine Çelik
E-Posta: deniz@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 389 46 12
Telefon: 444 9 687
Dahili: 138

 
Nuryapı

Muhasebe Sorumlusu

Feyzullah Topçu
E-Posta: feyzullah@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 389 46 12
Telefon: 444 9 687
Dahili: 140

 
Nuryapı

Muhasebe Sorumlusu

Ramazan Doğan
E-Posta: ramazan@nuryapi.com.tr
Gsm: -
Telefon: 444 9 687
Dahili: 142

 
 
Nuryapı

Lojistik Sorumlusu

Kader Çakmak
E-Posta: kader@nuryapi.com.tr
Gsm: 0530 542 00 91
Telefon: 444 9 687
Dahili: 133

 
Nuryapı

İstanbul Kavacık Şube Yöneticisi

Serkan Yıldırım
E-Posta: serkan@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 692 70 51
Telefon: 444 9 687
Dahili: 160

 
Nuryapı

İstanbul Rüzgarlıbahçe Şube Yöneticisi

Ergin Topçu
E-Posta: ergin@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 940 50 87
Telefon: 444 9 687
Dahili: 170

 
Nuryapı

İzmir Şube Yöneticisi

Gülsüm Çelebi
E-Posta: ergin@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 149 48 78
Telefon: 444 9 687
Dahili: 190

 
Nuryapı

İstanbul Ataşehir Şube Yöneticisi

Bahattin Büyük
E-Posta: bahattin@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 834 96 68
Telefon: 444 9 687
Dahili: -

 
Nuryapı

İstanbul Avcılar Şube Yöneticisi

Ekrem Özdemir
E-Posta: ekrem@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 692 70 46
Telefon: 444 9 687
Dahili: 180

 
Nuryapı

Samsun Şube Yöneticisi

Onur Çelik
E-Posta: onur@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 530 171 33 41
Telefon: 444 9 687
Dahili: 220

 
Nuryapı

Bursa Şube Yöneticisi

Uğur Çelebi
E-Posta: ugur@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 555 827 68 50
Telefon: 444 9 687
Dahili: 210

 
Nuryapı

İstanbul Maltepe Şube Yöneticisi

Erkan Güler
E-Posta: erkan@nuryapi.com.tr
Gsm: 0 533 231 75 29
Telefon: 444 9 687
Dahili: 230

 
Nuryapı

Konya Şube Yöneticisi

Mehmet Gökyüz
E-Posta: bilgi@gokyuz.com.tr
Gsm: 0 532 523 47 34
Telefon: 0 332 234 00 33
Dahili: -

 
Nuryapı

Düzce Şube Yöneticisi

Ozan Kuş
E-Posta: ozan@raiyapimarket.com
Gsm: 0 533 343 06 99
Telefon: 0 380 525 01 03
Dahili: -



Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Nur Yapı Grup444 9 687
Nur Yapı Grup