Grup Şirketlerimiz

Grup Şirketlerimiz


Nuryapı

Ersöz Yapı

Ersöz Yapı, 2006 yılında Hakan Ersöz tarafından kurulmuştur. Perakende ve mağazacılık yapmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Ersöz Yapı, başlangıçta sadece bölgesel çalışmalar yürütürken, 2010 yılından itibaren malzeme çeşitliliğini artırıp, mağaza büyüklüğünü de 3 katına çıkartarak özellikle yakın Marmara’da faaliyet alanını genişletmiştir. Perakende satış ile birlikte projelere de malzeme tedariği yapan Ersöz Yapı, kısa sürede müşteri eksenini büyüterek, satışlarında da büyük artış sağlamıştır.

Özellikle alçı ve yalıtım ürünlerinin satış ve uygulamasında, prestij değeri yüksek projelerin tamamlanmasıyla, yapı malzeme üreten firmaların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu gün hali hazırda birçok markalı projenin ana tedarikçisi durumundadır. Ersöz Yapı’nın kuruluş yıllarında inşaat sektörünün beklenenin üzerinde bir büyüme sağlaması, yapı malzeme satışlarına bağlı taleplerin artışıyla ülkemiz oldukça önemli bir pazar haline gelmiştir. Hakan Ersöz’ün sektörel büyümeyi ve yapı malzeme satış pazarının genişleyeceği öngörüsü, firmayı, gelişen sektöre göre hazırlaması, markaların dağıtım kanalında aradıkları beklentileri sunacak altyapıları sağlamasıyla, tercih edilen firma unvanını almış oldu.

Ersöz Yapı, global markaların ülkemizde dağıtım kanal arayışlarına alternatif bir tercih oluşturmasını, taahhütlerine ve kurucusu Hakan Ersöz’ün prensiplere sadık kalan politikalarına borçludur. Ersöz Yapı, bayiliğini yürüttüğü, başta Lafarge Dalsan Alçı olmak üzere, birçok global markanın sayılı alçı ve yalıtım malzeme satıcıları arasına girmeyi başarmıştır. Oluşturulan alt bayi ağı ile Türkiye’nin her tarafına malzeme satışı yapılabilir duruma gelmiştir.

Ersöz Yapı, bayiliğini yürüttüğü tüm firma ilişkilerinde, sergilediği kurumsal yaklaşım ve prensiplerine bağlı firma kimliğiyle, üretici firmaların tercih noktası olmayı başarmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Çağdaş yapılanmaya önem veren anlayışı ile bugüne kadar birçok projenin pazarlama ve satış operasyonlarını başarıyla gerçekleştirmiş ve satış sonrası ürettiği profesyonel servisleriyle mutlak müşteri memnuniyeti sergilemeye devam etmiştir. Müşteri memnuniyetlerindeki pozitif değerlerin oluşturduğu sürekli büyüyen müşteri ekseniyle, satışa hazır birçok büyük projenin pazarlama hazırlıklarını sürdürmektedir. Ersöz Yapı, pazarlama operasyonları sonrasında oluşan satışlarla, müşteri ilişkisini bitirmeyen, satış sonrası ürettiği mutlak müşteri memnuniyeti servisleriyle müşteri eksenine her geçen gün yeni katılımlar sağlayarak sürekli büyümenin haklı mutluluğunu yaşamaktadır.

Nuryapı

Strata

NUR YAPI GRUP Firmalarından Zirve Yapı Kimyasalları (Strata) inşaat sektöründe önde gelen firmalar tarafından güvenle kullanılan malzemelerin ve uygulama sistemlerinin yanı sıra, inşaat sektörünün değişen ve gelişen ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen ürün portföyü ile müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Bugüne kadar ağırlıklı olarak toplu konut ve inşaat projeleri bazında hizmet veren firmamız yeni yatırımlarla artırılan üretim kapasitesi sayesinde çoğaltılmış ambalaj seçenekleri ve güçlü ürün yelpazesi ile bugün toptancı ve perakendeci bayileri vasıtasıyla son kullanıcılara da hizmet sunmaktadır.

Strata, Tekirdağ Çorlu'da bulunan 4.000 m2'si açık olmak üzere toplam 10.000 m² alan üzerine kurulu, toz grubu ürünlerde yıllık 275.000 ton, yalıtım grubunda yıllık 2.800 ton ve boya grubunda yıllık 3.200 ton kapasitesiyle üretimine devam eden köklü teknolojik alt yapısı ve yeniliklere açık, araştırmacı, dinamik kadrosu ile geleceği inşa etmektedir.

Nuryapı

Ersöz Otomotiv

Ersöz Otomotiv, Nur Yapı Grup Firma kimliğiyle 2012 yılında İstanbul Kavacık ’ta kurulmuştur.

Ersöz Otomotiv, İstanbul Kavacık’ta, 750 m2 açık 2500 m2 kapalı olmak üzere toplam 3250 m2 alanda, Servis, Yedek Parça, 2 El Araç Satışı, Sigorta ve Oto Kuaför hizmetlerini, mutlak müşteri memnuniyeti kavramıyla sunmaktadır. Ersöz Otomotiv, Servis ve Bakım departmanlarına yapılan teknolojik yatırımlarla, servise giren araçlar için A dan Z ye tüm servis ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayabilecek donanımlara ve ekipmanlara sahiptir.

Ersöz Otomotiv, servise gelen her müşterisine hak ettiği özel özeni gösterir, doğru donanım seçimi, titiz işçilik ve uygun fiyat politikasıyla, beklentilerin üzerinde hizmet üretir. Söz konusu servisleri üretebilmek adına, hizmet standartlarını sürekli denetleyerek, çalışan eğitimlerine yapılan yatırımlarla, günceli yakalayan ve beklentilere uygun çözüm üretebilen profesyonel kadrolar oluşturulur. Müşteri memnuniyetindeki standartları sürekli yukarı taşıyan başarının altında, çalışan memnuniyeti için yapılan yatırımlar bulunmaktadır. Bu amaçla, Erbek Otomotiv, Çalışanlarının, yaşam kalitesini ve sosyal refahını yükseltmek, çalışma ortamını daha da verimli hale getirmek için çeşitli programlar uygulamaktadır.

Ersöz Otomotiv, ikinci el araç satış politikasında uygulamış olduğu şeffaf ve doğru bilgilendirme sayesinde, 2.El Oto Satış pazarında kısa sürede önemli oyuncular arasına girmeyi başarmıştır. İkinci el araçlar, satış için teşhire çıkmadan önce, tüm aksamlarıyla profesyonel bakım ve yenilemeler sonrası, hijyenik oto kuaför uygulamalarından geçmektedir. Servise giren araçlar için oluşturulan expertiz raporuyla, alıcıya doğru bilgilendirme yapılarak, satılan araç için şeffaf davranışlar sergilenmektedir. Uyguladığı doğru politikalarıyla, müşteri bilgilendirilmesindeki şeffaflığıyla sektöre farklı bir soluk katmıştır.

Yeni yıla, yeni hedefler ve yatırımlarla girecek olan Firmamız, müşteri beklentilerinin üzerinde servis hizmeti üretebilme standartlarını daha ileriye taşımak için hizmet üretimine devam edecektir.

Kısa sürede müşteri memnuniyeti referanslarıyla büyüyerek, sektörde önemli oyuncuların önüne geçmemizi sağlayan tüm değerli müşterilerimiz ve üstün çalışmalarından dolayı profesyonel ekibimize teşekkürler ederiz.Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Nur Yapı Grup444 9 687
Nur Yapı Grup