Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı


Nur Yapı Grup, teknolojik gelişmelere bağlı olarak, sürekli yükselen müşteri istek ve beklentilerinin inşaat sektöründeki inanılmaz değişimini, çağı yakalayan teknolojik yatırımlar ve onları profesyonelce yönetebilen insan kaynağına yaptığı güçlü yatırımlarla karşılamayı başardı. Yurt içi ve Yurtdışında ürettiğimiz nitelikli tüm projelerimizde, çevreye ve doğaya karşı hassas ve duyarlı yaklaşımımız, teknolojik yatırımlarımızın tüm olanaklarını kullanarak yapı güvenliğine maksimum önem veren bakış açımızla ve kaliteye odaklanarak işini seven insan kaynağımızla tercih edilen firma kimliğimizi oluşturduk.

 

Altyapı ve üstyapı proje uygulamalarındaki başarımızı, global marka değerine sahip firmalarla yapmış olduğumuz doğru anlaşmalarla gerçekleştirerek büyüyoruz. Kaliteye verdiğimiz önem ve beklentileri karşılayan üretim anlayışımızı, profesyonel planlama ve proje uygulamada ihtiyaç duyulan tüm gereksinimin Nur Yapı Grup kaynaklarından karşılayarak sağladığımız üretim avantajlarını her geçen gün geliştirerek, müşterilerimize fayda sağlamaya devam ediyoruz.

Teknolojinin hızlı gelişimiyle birlikte, tüketici alışkanlıklarındaki değişim, alıcı ve satıcılar açısından sağladığı fırsatlar, dağıtım, depolama, lojistik ve stok gibi yüksek maliyetlerdeki tasarrufların oluşturduğu avantajlar nedeniyle web mecralarda tüketicilerin tercih ettikleri alternatif bir satış kanalı oluşturmuştur. Öte yandan, sanal ortamdaki alışverişlerde bilgiye hızla ulaşmanın bir sonucu olarak, alıcıların fiyatlar karşısında geleneksel pazarlamaya oranla daha duyarlı olacakları varsayımı dikkate alındığında, fiyatın oldukça önemli bir pazarlama bileşeni haline geldiği kaçınılmaz bir gerçek olmuştur.

 

Geleneksel pazarlamada olduğu gibi, web mecrada pazarlamaya konu olan pek çok üründe de tüketici istek ve beklentilerine göre farklılıklar oluşturmak önem kazanmıştır. Diğer yandan, sanal pazarlamada da kaliteden önce farklılığın ön plana çıkarılmaya çalışıldığı bir gerçektir. Zira mağaza ortamı olmasa bile, sanal ortamda ürün ve hizmetlerdeki farklılıklar çok fazla değilse, alıcıların fiyat üzerinde yoğunlaşması beklenmektedir. Dolayısıyla, web mecra ürün pazarlamada ürün ve hizmetlerde farklılaştırma yapmanın zorlukları, fiyatı önemli bir rekabet aracı haline getirmektedir.

 

NUR YAPI GRUP, teknolojiye yapılan yatırımların yanında istek ve beklentileri karşılayan arge çalışmalarının yeterliliğine güvenerek www.nuryapistore.com inşaat malzeme satış sanal mağazalarıyla müşterilerine fayda sağlamaya devam etmektedir.

İnşaat sektörünün global marka değerine sahip firmaların ürün ve hizmetlerini, toptan satın almanın avantajlarını da kullanarak, grup şirketleri arasındaki Lojistik firmasıyla, kaliteyi hesaplı ve güvenli nakliye çözümleriyle müşterileriyle buluşturarak tercih edilen firma olmayı başarmıştır.

Web mecrada ürün pazarlamada oluşturduğumuz en önemli farklılıklardan birisi de mutlak müşteri memnuniyetine değer vermemiz, satış ve satış sonrası müşteri hizmetlerini, istek ve beklentileri karşılayacak iletişimi üst düzeylerde tutmamızdır.

 

Nur Yapı Grup olarak, gerek çözüm ortaklarımızdan sağladığımız destekler, gerek grup firmalarımızın oluşturduğu kaynak avantajları ve teknolojiye, bilgiye ve insan kaynağına verdiğimiz değerle kısa sürede uzun yollar kat ettik.

 

Yurtiçi ve Yurtdışında, sektörel övgüler alarak alnımızın akıyla tamamladığımız, marka ve stratejik değere sahip bir çok projeyi teslim ederken, en önemli hedefimizi ülke ekonomisine ve isdihdama sağladığımız kaynakları sürekli arttırarak büyüten başarılı bir firma olarak belirledik.

 

Kuruluşumuzdan günümüze kadar desteklerini eksiltmeyen tüm çözüm ortaklarımıza ve Nur Yapı Grup Kadrolarına teşekür ederim.

                                                                                                                                     NUR YAPI GRUP

                                                                                                                          YÖNETİM KURULU BAŞKANI

                                                                                                                                      HAKAN ERSÖZBir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Nur Yapı Grup444 9 687
Nur Yapı Grup