2014 Yılı Değerlendirme ve 2015 Yılı Hedefler Toplantısı

2014 Yılı Değerlendirme ve 2015 Yılı Hedefler Toplantısı

17 Ocak 2015 tarihinde İstanbul Limak Eurosia Hotel de 2014 yılı değerlendirme ve 2015 yılı hedefleri toplantısı yapıldı.

Grubumuzun  satış ve pazarlama ekipleri ile,tüm Türkiye deki mağazalarımızın satış kadroları toplantıda hazır bulundular.

Nur Yapı Grup satış ve Paz müdürü Metin Temel’ in açılış konuşması ile başlayan toplantıda,yönetim kurulu başkanımız Hakan Ersöz de bir konuşma yaptı.

Hakan Ersöz yaptığı konuşmada 2014 yılının zor bir yıl olduğunu,tüm olumsuzluklara rağmen şirketin büyüyerek yoluna devam ettiğini söyledi.

2015 yılının 2014 yılından daha iyi bir yıl olmasını  beklediklerini söyleyen Ersöz,olumsuz piyasa koşullarına karşı, çalışanlardan daha dikkatli olmalarını istedi.

Toplantıda Nur Yapı kuruluş hikayesini slayt eşliğinde anlatan grup satış müdürümüz Metin Temel ‘in sunumu büyük alkış aldı.

Toplantıda ayrıca  eğitim danışmanı Murat Aktarma “Risk Yönetimi ve Müşteri İstihbaratı” konusunda çalışanlara bilgi verdi.

Motivasyon uzmanı Sinan Ergin de öğleden sonraki toplantıda çalışan motivasyonu üzerine bir sunum gerçekleştirdi.Sunumun ardından katılan herkese “Nedensiz” adlı kitabını hediye etti.

Tüm gün süren toplantıda çalışanlar düşüncelerini,öneri ve taleplerini ilettiler.

Program bitiminde otelde düzenlenen müzikli yemekte çalışanlar gönüllerince eğlendiler.  Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Nur Yapı Grup444 9 687
Nur Yapı Grup